Elektronika silnika

Współczesne samochody to skomplikowana konstrukcja. Tradycyjne urządzenia takie jak gaŸnik czy aparat zapłonowy zostały wyparte przez elektroniczne układy sterujące. Na dodatek wysokie normy emisji spalin wymuszają na konstruktorach tworzenie takich rozwiązań , które będą przyjazne środowisku naturalnemu. W związku z tym, pod maska samochodu pojawiło się mnóstwo urządzeń, których poprawną pracę jesteśmy w stanie sprawdzić wyłącznie za pomocą specjalnych urządzeń diagnostycznych.

Diagnostyką silników zajmujemy się najdłużej i w tej dziedzinie jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i najlepiej wyposażonych warsztatów w okolicy. Staramy się, aby móc w pełni obsłużyć prawie każdy samochód jaki do nas trafi. W tym celu inwestujemy w przeróżne urządzenia. Jako jedni z nielicznych dysponujemy sprzętem umożliwiającym diagnostykę samochodów japońskich i koreańskich.

Co roku uczestniczymy wiele godzin w przeróżnych szkoleniach by poznawać najnowsze rozwiązania techniczne zanim trafią do naszego warsztatu. Poszukiwanie usterek w układach sterowanych elektronicznie wymaga poświęcenia czasu i ogromnej wiedzy. Możecie być Państwo pewni, że w naszym warsztacie nie podejmuje się decyzji na chybił-trafił. Każdy problem staramy się najpierw poznać od strony teoretycznej by póŸniej celnie znajdować przyczynę usterki.All Copyrights 2006 by R.Bienia